Қала және ауылдық округтер әкімдерінің 2019 жылдың қорытындысы бойынша елді мекендердегі есеп беру жиналыстарының КЕСТЕСІ

Версия для печати

«Б Е К І Т Е М І Н»

               Аудан  әкімі 

_________________Қ. Жолдыбай

"_____"____________ 2019 ж 

 

Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 5 ақпандағы №190 «Орталық атқарушы органдар басшыларының, әкімдердің, ұлттық жоғары оқу орындары ректорларының халыққа есеп беру кездесулерін өткізу туралы» Жарлығына сәйкес, қала және ауылдық округтер әкімдерінің 2019 жылдың қорытындысы бойынша елді мекендердегі есеп беру жиналыстарының

КЕСТЕСІ

 

Қала, ауылдық округ атауы

Қала, ауылдық округ әкімі

Кездесу өтетін ауыл, елді мекен атауы

Өткізу уақыты

Қатысатындар

Өткізілетін орны

1

Достық ауылдық округі

Р. Әнуарбек

Достық  ауылы

21.01.2020 ж

сағат 1000

Ө.Рүстем аудандық кәсіпкерлік бөлімінің басшысы

Ауылдық  мәдениет үйі

2

 

Ақшеңгелді ауылдық округ

 

С.Бейсенов

Егізқұм  елді мекені

21.01.2020 ж

сағат 1200

Ө.Рүстем аудандық кәсіпкерлік бөлімінің басшысы,

Т.Әлімқұл аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы

«Егізқұм» жалпы орта мектебі

Ақалтын ауылы

21.01.2020 ж

сағат 1500

Ө.Рүстем аудандық кәсіпкерлік бөлімінің басшысы

«Ақалтын» жалпы орта мектебі

3

Сүткент ауылдық округі

О.Айдосов

Сүткент

 ауылы

21.01.2020 ж

сағат 1000

Т.Әлімқұл аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы, А.Бердалиева аудандық білім бөлімінің басшысы

Ауылдық мәдениет үйі

4

Қызылқұм ауылдық округі

Н.Исаев

Қызылқұм  ауылы

21.01.2020 ж

сағат 1200

Т.Әлімқұл аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы, Ш.Қапбаров аудандық мәдениет және тілдерді

дамыту бөлімінің басшысы

«Қызылқұм» жалпы орта мектебі

5

Алатау батыр ауылдық округі

Қ.Қарабаев

Алатау батыр ауылы

21.01.2020 ж

сағат 1500

 

Т.Әлімқұл ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы

С.Каттабеков жалпы орта мектебі

6

Ұзыната ауылдық округі

М.Мусаев

 

Ұзыната ауылы

21.01.2020 ж

сағат 1000

 

Ж.Қабылов

аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі бөлімінің басшысы

Ауылдық мәдениет үйі

7

 

 

 

 

 

 

 

 

Көксу ауылдық округі

 

 

 

 

 

 

Е.Сүттібаев

 

 

 

 

 

 

Жоласар елді мекені

21.01.2020 ж

сағат 900

 

Ш.Райханов

аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің басшысы

«Жоласар» бастауыш мектебі

Баспанды елді мекені

21.01.2020 ж

сағат 1100

 

Ш.Райханов

аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің басшысы

«Баспанды» бастауыш мектебі

Айдаркөл-қашар елді мекені

21.01.2020 ж

сағат 1500

 

Ш.Райханов

аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің басшысы

«Айдаркөл-қашар» бастауыш мектебі

Көксу ауылы

21.01.2020 ж

сағат 1700

 

Е.Қаратүнов аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі бөлімінің басшысы, А.Бердалиева аудандық білім бөлімінің басшысы

Көксу ауыл округі әкімінің аппараты

8

Қоссейіт ауылдық округі

Е.Айдынбаев

Қоссейіт ауылы

22.01.2020 ж

сағат 1000

Ш.Райханов

аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің басшысы

Қоссейіт ауыл округі әкімінің аппараты

9

 

Қ.Тұрысбеков ауылдық

округі

 

Ә.Сейдалиев

 

Қуанқұдық елді мекені

22.01.2020 ж

сағат 1000

 

Ш.Қапбаров аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы

«Қуанқұдық» бастауыш мектебі

Ақберді, Бимырза, Бозай елді мекендері

22.01.2020 ж

сағат 1200

 

Ш.Қапбаров аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы

«Ақберді» бастауыш мектебі

Шардара ауылы,

Пішентөбе елді мекені

22.01.2020 ж

сағат 1600

 

Ш.Қапбаров аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы

Шардара ауылдық  мәдениет үйі

10

 

Жаушықұм ауылдық округі

 

Н.Нұрсейтов

Құйған, Бағыскөл елді мекендері

22.01.2020 ж

сағат 1000

 

Ж.Тұрлыбеков аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

«Құйған» дәрігерлік  пункті

Жаушықұм ауылы, Жаушықұм-1, 

Қалғансыр елді мекендері

22.01.2020 ж

сағат 1200

Ж.Тұрлыбеков аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

«Жаушықұм» мектеп лицейі

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шардара қаласы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Е.Бекет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Абай», «Ақбала» шағын аудандары

21.01.2020 ж

сағат 1000

 

Е.Қаратүнов аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі бөлімінің басшысы

«Шардара» мектеп лицейі

«Майқала», «Қызылжар» шағын аудандары

21.01.2020 ж

сағат 1500

 

Ұ.Бейсенбиев

аудандық құрылыс бөлімінің басшысы

Б.Соқпақбаев жалпы орта мектебі

«Мелдеби», «Қанай датқа» шағын аудандары

22.01.2020 ж

сағат 1000

 

Е.Қаратүнов аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі бөлімінің басшысы

№1 М.Әуезов жалпы орта мектебі

Төменгі тоғай шағын ауданы

22.01.2020 ж

сағат 1200

 

Е.Қаратүнов аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі бөлімінің басшысы

Қ.Аманжолов жалпы орта мектебі

«Өтеғұл», «Бекет» шағын аудандары

22.01.2020 ж

сағат 1500

 

Е.Қаратүнов аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі бөлімінің басшысы

Қ.Сағырбайұлы жалпы орта мектебі

 

 

ЖАРИЯЛАНҒАН: 
06.01.2020 ж.